50 najważniejszych FAKTÓW O MNIE!

Fakty
Lifestyle Moje życie O mnie18 komentarzy do 50 najważniejszych FAKTÓW O MNIE!

50 najważniejszych FAKTÓW O MNIE!

Dzisiaj, wraz z pojawieniem się tego tekstu, wybija mi 50 postów na blogu. Nie jest to niesamowity wynik – średnio nowa publikacja pojawiała się od 1 do 2 razy w tygodniu. Ale i tak jestem dumna z całego trudu w to włożonego. Widzę, ile osób odwiedza moje miejsce w sieci. Pozostawiacie pozytywne komentarze, obserwacje, dajecie znać że jesteście – mega mnie to motywuje!

Obiecałam sobie (i wam kiedyś, ale nie pamiętam gdzie), że z okazji 50 tekstów pojawią się fakty o mnie. Wiecie jakie książki czytam, dostajecie ode mnie porady, widzicie skrawki mojego życia… Więc czas, żebym się dokładniej przedstawiła.

1. Nazywam się Patrycja Ewa Łucja Chudolińska. Lubię wszystkie swoje imiona, akceptuję zdrobnienia i przezwiska 😉 Więc nazywajcie mnie jak chcecie!

2. Aktualnie (20.10.2017) mieszkam na wsi – takiej totalnej wsi. Dom w otoczeniu pól, lasów i łąk. Nie mam tu nawet sklepu. Nie za bardzo mi się to podoba, powody opisałam tutaj: klik! W planach przeprowadzka do większego miasta! 😉

3. Mieszkam w domu jednorodzinnym, a większość domów na mojej wsi należy do… mojej rodziny. Więc zawsze, gdy tylko mam ochotę, mogę zajrzeć do babci lub cioci.

4. Miałam w całym swoim życiu 9 (?) kotów. Nie wiem dokładnie, bo „moje” koty to równocześnie koty mojej babci. Mają pełną swobodę, więc czasem przesiadują u mnie, a czasem u niej.

5. Jestem straszną kociarą, więc w zasadzie cieszę się, że jest ich tak dużo! Zawsze znajdzie się obok jakieś miękkie futerko do pokochania :3

6. Do pokochania mam też cudownego chłopaka, z którym jestem już dwa lata! Nigdy nic nie dało mi tyle szczęścia i miłości co on.

7. Naturalnie mam włosy w mysim kolorze, taki ciemny blond/jasny brąz. Kompletnie się w tym nie czuję 😉 Aktualnie dążę do tego, żeby mieć włosy jak Daenerys Targaryen!

8. Czytać nauczyłam się jeszcze przed pójściem do zerówki.

9. Przeczytałam dotychczas 504 książki – nie licząc tych z czasów dzieciństwa.

10. Piszę odkąd tylko pamiętam – mnóstwo starych pamiętników z czasów podstawówki mam wciąż pochowane w szufladach.

11. Czytając własne zapiski z przeszłości… sama siebie nie poznają.

12. Większości nigdy nikomu nie pokażę.

13. Nieźle się uczę, ale nie jest to dla mnie specjalnie trudne. Mam dobrą pamięć. Skupienie na lekcjach wystarczy, aby przyswoić znaczną większość informacji.

14. Najbardziej lubię język polski, język angielski, historię, geografię i biologię.

15. Najmniej lubię matematykę, fizykę i chemię.

16. Jestem serialowym świrem.

17. Kiedyś całe dnie potrafiłam przesiedzieć nad anime. Teraz trochę mi przeszło. Mam ochotę znowu coś obejrzeć, ale wiecznie brakuje mi czasu.

18. Kiedyś uważałam, że sporty są głupie – przede wszystkim przez źle prowadzone zajęcia z wychowania fizycznego. Czułam się jak ostatnia ciamajda, byłam wybierana do drużyny jako ostatnia… skutecznie mnie to zniechęciło.

19. Teraz sport kocham – jeśli tylko mogę uprawiać go indywidualnie, np. biegając czy ćwicząc na siłowni/w domu na macie.

20. Do sportu dołożyłam zdrowe odżywianie – mój brzuszek czuje się przez to znacznie lepiej!

21. Fascynacja sportem i zdrowym odżywianiem + chęć zgubienia zbędnych kilogramów… cóż, początki były trudne i zaprowadziły mnie w bardzo ciemne, nieprzyjazne miejsca. Straciłam w tym umiar, a anoreksja zabrała mi długie miesiące życia.

22. Wygrałam z anoreksją.

23. Miałam bloga z recenzjami książkowymi, którego jednak porzuciłam po kilku wpisach.

24. Miałam kanał na YouTube, połączonego z tamtym blogiem. Mówiłam tam tylko i wyłącznie o książkach. Subskrypcje rosły, ale i tak zrezygnowałam, bo…

25. Moje życie to nie tylko książki. Choć czasem (zwłaszcza na snapie) wygląda to tak, jakbym 24h na dobę siedziała zaczytana. Ten blog pokazuje, że mam całą masę innych zainteresowań.

26. Uczyłam się języka niemieckiego przez prawie 6 lat. Jednak nigdy nie skupiłam się na tym wystarczająco poważnie. Coś tam rozumiem, coś tam powiem. Ale niedużo 😉

27. Znam podstawy Japońskiego. Mam w planach kiedyś nauczyć się go porządnie.

28. Moim największym podróżniczym celem jest Japonia.

29. Nigdy nie leciałam samolotem.

30. Mam prawo jazdy, ale wciąż czuję się niepewnie gdy jadę sama.

31. Boję się psów odkąd zostałam w dzieciństwie zaatakowana i ugryziona przez jednego.

(co nie zmienia faktu, że niektóre psiaki kocham)

32. Boję się pająków i robali.

33. Boję się obcych, nieznanych mi ludzi i nowych sytuacji. Strasznie przeżywam wszystkie zmiany w życiu. Każdego dnia jednak staram się przełamać swoją strefę komfortu i… może kiedyś wyjdę na ludzi 😉

34. Nie wiem kim chciałabym być za 5 lat. Wybór studiów wciąż jest jedną wielką niewiadomą. Staram się tym nie stresować – pomysł na siebie na pewno kiedyś się pojawi.

35. Uwielbiam Salvadora Dali i Gustava Klimta. A po obejrzeniu filmu „Ostatnia rodzina” zachwyciła mnie sztuka Zdzisława Beksińskiego.

36. W wieku 13-14 lat moim ukochanym wokalistą był Justin Bieber. Wywoływało to ogólny śmiech, salwę wyzwisk i inne formy dręczenia. Z tego powodu gimnazjum nie było dla mnie łatwym okresem.

37. Mój gust muzyczny całkowicie się zmienił – początkowo dlatego, że chciałam uciec od złej opinii. Przeskakiwałam na rock, rap, metal….

38. Aktualnie słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, niezależnie od gatunku. Mam straszną alergię na ludzi, którzy obrażają innych z powodu gustu muzycznego.

39. Największą część mojego muzycznego serduszka zajmują Freddie Mercury oraz Studio Accantus.

40. Uwielbiam musicale, dobre spektakle teatralne i operę.

41. Kocham bajki Disneya. I chociaż za wszystkie nierealne oczekiwania powinnam obwiniać właśnie je… trudno. Nie zabiję w sobie tego wewnętrznego dziecka.

42. Jestem idealistą – wierzę, że każde marzenie da się spełnić. Wierzę w to, że wszystko dobre, co uczynisz, w końcu do Ciebie wraca.

43. Nie potrafię śpiewać, ale lubię to robić kiedy nikogo nie ma obok.

44. Podobnie z tańcem! 😉

45. Rysuję, ale to już raczej coś, czym mogę się chwalić. Całkiem nieźle mi idzie.

46. Raczej nie choruję (piszę ten tekst z chrypiącym gardłem i po trzech dniach choroby… ale jest to dla mnie coś anormalnego, a podobno wyjątek potwierdza regułę)

47. Mam uczulenie na głupotę i wtórny analfabetyzm.

48. Doceniam ludzi z pasją, którzy prócz codziennego bytowania chcą wnosić w świat coś nowego.

49. Nie zaczynam dnia bez spisania dobrego planu 😉 Potrzebuję w każdym momencie mieć przy sobie kartkę/notes/ostatecznie telefon, żeby móc zapisać wszystkie ważne sprawy i nagłe pomysły.

50. Wciąż pracuję nad stworzeniem własnego stylu – większość ubrań kupowałam bez przemyślenia, przez co prawie nic do siebie nie pasuje (przynajmniej w moim osobistym odczuciu). Kiedyś całkowicie wymienię moją garderobę.

A teraz specjalna oferta – przeczytaj 50 faktów, a dostaniesz jeden gratis!

51. Jestem zdeterminowana. Ambitna. I choć życie często daje mi mocno w twarz i próbuje dobić… Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby spełniać swoje cele jeden po drugim. Nie mam czasu na niezrealizowane marzenia. Jeszcze zobaczycie 😉

,,And there’s a million things I haven’t done
But just you wait, just you wait…”
Do następnego!
Odwiedź mnie na FACEBOOKU, INSTAGRAMIE oraz snapchacie: indioska


Back To Top