Prezenty na Dzień Matki! (12 pomysłów)

RozwójLeave a Comment on Prezenty na Dzień Matki! (12 pomysłów)

Prezenty na Dzień Matki! (12 pomysłów)

Dzień Matki się zbliża (to za niecałe dwa tygodnie), a Ty wciąż nie masz prezentu? Wstyd i hańba! Oczywiście żartuję – sama jak zwykle z kupnem/zrobieniem odpowiedniego prezentu czekam na ostatnią chwilę. Jak zwykle brakuje czasu, okazji i… pomysłów.

W tym ostatnim aspekcie postanowiłam Was trochę poratować. Bo choć może nie jestem mistrzem kreatywności, z pewnością mam trochę odmienne spojrzenie na tę kwestię. A czasem inna perspektywa wystarczy, żeby dobrać najbliższej osobie, w tym wypadku mamie, idealny prezent!

(zanim zaczniemy – pamiętajcie, że rejestrując się przez mój link i kupując z użyciem REFUNDER, otrzymujecie nie tylko dodatkowy rabat na zakupy, ale także 10 zł zwrotu za polecenie od przyjaciela!)

Bez przedłużania – pierwsze cztery propozycje to… książki!

Na tym się znam, więc spróbuję doradzić. Samo stwierdzenie ,,kup książkę” nie wystarczy – jest przecież tyle pozycji. Więc co dokładnie wybrać?

Katarzyna Nosowska ,,A ja żem powiedziała…”  – Szczera i odważnie przekazana obserwacja otaczającej nas rzeczywistości. O bolesnej prawdzie, o tym, że czarny nie wyszczupla, a miłość nie zawsze jest idealna. I o tym, jak w tym dziwnym świecie się odnaleźć. Książka dla dojrzałych kobiet, błyskotliwie napisana i przezabawna.

Matylda Kozakiewicz ,,Złe matki są najlepsze” – Poradnik dla mamy XXI wieku. Dobry prezent dla mam młodych, które chcą się jak najlepiej spełniać w nowej roli. Idealna pozycja dla osób, które mają dość ciągłych uwag innych, że źle dbają o własne dzieci. I chcą być pewne swego!

Richard Paul Evans ,,Hotel pod jemiołą” – Czytałam większość książek Evansa i mogę Wam powiedzieć jedno – wszystkie są pełne ciepła, miłości, przyjaźni. I w każdej znajdziecie szczęśliwie zakończenie. Taka pozycja spodoba się każdej dziewczynie, a już na pewno – każdej mamie!

Nina George ,,Księżyc nad Bretanią” – Książka magiczna. To opowieść o tym, iż każdy zasługuje na danie sobie drugiej szansy, by zacząć życie na nowo. Niezależnie od wieku. Piękna, wzruszająca i z przesłaniem – a przy aktualnej promocji na Znaku aż szkoda nie poznać.

Kolejne propozycje – chwila dla siebie…

Paletka 9 cieni do powiek KOBO – Uwielbiam kosmetyki KOBO, niejednokrotnie je polecałam, a na te cienie mam ochotę już od jakiegoś czasu. Prawdopodobnie zamówię, gdy ,,hajs będzie się zgadzał”. Paletka z edycji limitowanej, intensywne kolory, zarówno mat, jak i metaliczne. Pasuje zarówno do makijażu codziennego, jak i na specjalne okazje.

Kapcie Baffles – Kolejna rzecz, na którą mam mocną chrapkę. Wyglądają wygodnie, a szare futerko dodaje charakteru. Jedna z moich ulubionych opcji na prezent!

Elegancki szlafrok Glossom – Strasznie lubię celebrowanie codzienności, a dobrym na nie sposobem jest chodzenie w szykownym szlafroku zamiast w podartej, starej pidżamie. Taka prosta rzecz, a poprawia humor oraz samoocenę.

I ostatnie propozycje… coś do domu!

Album na zdjęcia lub Fotoksiążka – Wiele osób z tego pomysłu korzysta, ale nie ma co się dziwić. Jest kreatywny, spersonalizowany, może zarówno rozbawić, jak i wzruszyć. Dobór zdjęć i ich rozmieszczenie zależy od nas. Jedno jest pewne – takie pamiątki zostają na lata i są zdecydowanie częściej przeglądane, niż foldery ze zdjęciami na komputerze czy w telefonie.

Poduszka ,,dla najlepszej mamy” – Dobra pamiątka i wyraz docenienia wszystkich trudów, starań i doświadczeń przy wychowywaniu nas. Każda starająca się mama zasługuje na tytuł definitywnie najlepszej mamy!

Pościel – znowu, prezent wydaje się banalny i prosty, ale to kolejny sposób celebrowania codzienności! Dużo przyjemniej śpi się w nowej, czystej pościeli (zwłaszcza z takimi złotymi haftami, jak ta na zdjęciu! Ta szczególnie mnie zauroczyła).

To wszystko na dzisiaj, ale jak zwykle – mam nadzieję, że Wy również podrzucicie jakieś sprawdzone pomysły! 🙂 I koniecznie dajcie znać, jeśli skorzystacie z którejś z moich opcji.
Do następnego!
 

Odwiedź mnie na FACEBOOKUINSTAGRAMIE oraz snapchacie: indioska
Back To Top