Przejdź do głównej zawartości

O mnie / kontakt

Hej! Mam na imię Patrycja i serdecznie witam Cię na moim blogu!
Rocznik 1998, czyli w chwili pisania tych słów mam 19 lat. Technikum hotelarskie, przede mną klasa maturalna, a w dalszej perspektywie studia. Gdzie? Jeszcze nie wiem, czas pokaże ;)

Bloga, na którym obecnie się znajdujesz, założyłam pod koniec lutego 2017 roku. Zawsze miałam ogromną potrzebę pisania. Gdy byłam mała - pisałam pamiętniki. Później opowiadania, zazwyczaj tylko po to, żeby schować je w szufladzie. Kilka lat temu miałam pierwszą próbę z blogiem książkowym, którego zaniedbałam.


Teraz jestem tutaj. Nie ograniczam tematyki, nie stawiam barier ani nieosiągalnych wymagań, bardzo często używam myślników - po prostu piszę tak jak lubię. Nie chowam swoich tekstów w szufladzie - publikuję je dla ludzi.

Chciałabym, żeby czytelnik mojego bloga mógł mnie poznać, jak dobrą przyjaciółkę, a także uzyskać ode mnie poradę w trudnej sytuacji. Chcę bawić, umilać czas, inspirować, motywować i zapoznać Was z odrobiną kultury.

Mam nadzieję, że zostaniecie tutaj na dłużej :)
Zapraszam Was na mojego FanPage'a na Facebook'u: PatiDoLudzi!
Dzięki niemu mam możliwość codziennego kontaktu z Wami, informowania o nowych tekstach i odpowiadania na Wasze prośby i komentarze.


Kontakt:

Chciałbyś mi coś napisać prywatnie? Potrzebujesz porady?
A może jesteś zainteresowany
współpracą i reklamą na blogu?

Napisz na adres: patikontakt42@gmail.com

Sprawdź też moje media społecznościowe:
SNAPCHAT: indioska

Do następnego!

Komentarze

 1. Fajnie że można napisać i po prostu mieć bliższy kontakt z blogerami. Może kiedyś skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że tak łatwo przychodzi Ci pisanie - mi, chociaż wielu pomysłów, ciężko to przelać na papier w czytelny sposób :)
  PS. Na studia polecam Kraków! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kraków trochę daleko, przypuszczam że jako miasto wybiorę Warszawę - gorzej z wyborem kierunku :D Mi najciężej po prostu... usiąść do pisania :D

   Usuń
 3. Powodzenia w blogowaniu! :) fajnie, że dodałaś stronę o mnie, ludzie często lubią dowiedzieć się kilku rzeczy o autorze bloga! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podlinkuję tutaj post "50 faktów o mnie" gdy już się pojawi, wtedy dopiero będę czuła, że czytelnik może mnie poznać tak naprawdę :D

   Usuń
 4. Jesteśmy w podobnym wieku :) Też kiedyś uwielbiałam pisać pamiętniki itp. Powodzenia w klasie maturalnej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Pisanie pamiętników jest świetne - ja swoje wciąż trzymam w szufladach i uwielbiam od czasu do czasu do nich zaglądać :D

   Usuń
 5. Bardzo podoba mi się to, że starasz się być jak najbardziej otwarta do czytelników. Jest to wspaniałe, ponieważ zauważyłam, że dużo bloggerek robi z siebie "nieosiągalnych fejmów" wraz z biegiem czasu ... Będę częściej zaglądać. Świetnie piszesz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć! :) Nie uważam się za "nie wiadomo kogo" - po prostu lubię pisać i to publikuję, a nóż ktoś będzie chciał się dowiedzieć co mam do powiedzenia :)

   Usuń
 6. Lubię czytac teksty osób z lekkim piórem- Ty takie z pewnością masz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najśmieszniejsze jest to, że piszę lekkim piórem, a gdy idzie do tworzenia ustnej wypowiedzi na jakiś luźny temat... nagle zaczyna się jąkanie i przekręcanie słów :D Podejrzewam, że to przez to, że częściej piszę niż mówię. Cóż, nad tym drugim trzeba będzie popracować ;)

   Usuń

Prześlij komentarz